Dom Kana

Historia Mamy Kany

Jest to opowieść o mamie o zielonych palcach, która pewnego dnia odkrywa w ukrytym kącie pędy konopi. Zaintrygowana Mama Kana uprawia je i nie bez zdziwienia widzi, że po kilku miesiącach pojawiają się wspaniałe zielone, puszyste i obfite kwiaty. Postanowiła więc podzielić się nimi z całą rodziną Kana i rozprowadzić je po całym Polska.

Chociaż kwiaty Mama Kana zawierają mniej niż 0,2% THC, są jednak bogate w CBD, aromaty i kolory. Od nut owocowych po kwiatowe, cytrusowe, korzenne i runa leśnego, konfekty Mama Kana zapraszają do podróży.

Mama Kana CBD

Rodzina Kana uczyniła swoją misję, aby wybrać i podzielić się najlepszymi kwiatami konopi. Nasze kwiaty Cannabidiolu posiadają aromatyczne cząsteczki Terpenu, Terpenoidu i Flawonoidu, które wydzielają silne zapachy i aromaty.

Współpracujemy wyłącznie z francuskimi, szwajcarskimi, hiszpańskimi i włoskimi hodowcami konopi , których sami wybraliśmy ze względu na jakość ich produktów. Mama Kana oferuje Państwu szeroki wybór kwiatów w tym :

- Uprawy polowe na zewnątrz,

- Konopie szklarniowe z regulacją temperatury i oświetleniem,

- Indoor CBD z w pełni kontrolowaną uprawą dla maksymalnej jakości.

Mama Kana dąży do tego, aby oferować Państwu wrodzinnej cenie , jednocześnie dbając o uczciwe wynagrodzenie producentów. 

Nasze zobowiązania

Mama Kana dba o dobro konsumenta, gwarantując produkty wysokiej jakości,zgodne z przepisami europejskimi.

Nasze paczki są dostarczane na adres Polska w ciągu dwóch do czterech dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek porad lub pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 09.74.97.01.27 lub mailowo na adres. contact@mamakana.com

Rodzina Kana

Przyjdź i podziel się swoim doświadczeniem z Mama Kana! Założyliśmyplatformę wymiany , gdzie można wyrazić swoją opinię i wymienić się ze społecznością MAMY na temat CBD. Członkowie społeczności mogą również zamieszczać zdjęcia, filmy lub inne zewnętrzne linki, o ile są one związane z CBD.

Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania. Oczywiście zapraszamy członków do bycia cywilnym i uprzejmym!